fbpx

Переваги проживання у Франківському районі

Новобудови “Франківський район” – недоліки та переваги району

Район, в якому проживаєте – це не лише назва, це цілий “світ” в якому Ви живете разом із своєю сім’ю. Тут Ви гуляєте на улюблених майданчиках, ходите в одні і ті самі  магазини (де знаєте усіх продавців не тільки з вигляду, але й на ім’я). Відпочиваєте із дітьми та друзями в улюблених розважальних закладах. Ну й звісно, можете із заплющеними очима знайти свій будинок (адже, кожну “ямку” та “бардюр” Ви теж добре знаєте).
Дуже важливо, при купівлі нового житла, не помилитись із районом та обрати той, в якому Вам і Вашій сім’ї буде комфортно жити.

Щоб краще оцінити всі “за” та “проти” кожного району  – БК “Глобус” продовжує тему статей про райони. Сьогодні поговоримо про особливості Франківського району.

Франківський район – охоплює територію центрально-південної частини міста Львова.

Найбільшими вулицями району є: Степана Бандери, Героїв УПА, Кульпарківська, Стрийська, Володимира Великого, Наукова, Антоновича, Коновальця, Генерала Чупринки, Княгині Ольги.

Тут знаходяться такі відомі львівські навчальні заклади: Національний університет «Львівська Політехніка» та Національний Лісотехнічний Університет. Серед відомих львівських об’єктів:  Палац спорту «Україна» (вул. Мельника), спорткомплекс «Локомотив» (вул. Федьковича), Аквапарк «Пляж» (вул. Княгині Ольги).

Франківський район “умовно” можна поділити на дві частини: Перша – від вул. Бандери до залізничної колії (тут переважає малоповерхова та котеджна забудова). Друга частина – обмежена чотирикутником вулиць Володимира Великого—Кульпарківської—Наукової—Стрийської, який перетинається вулицею Княгині Ольги. Тут переважає багатоповерхова забудова — «хрущовки». В обидвох частинах району наявні вкраплення найновішої забудови 2000-х та 2010-х років.

Одним із об’єктів сучасної новобудови є Житловий Квартал Continent, що знаходиться на вул. Трускавецькій.

Переваги новобудови у Франківському районі

Франківський район є одним із молодих районів Львова  — це центрально-східна частина, тут до центру – недалеко). Район простягається на значну відстань, тому у кожному його мікроелементі можна побачити розвинену інфраструктуру.

Про інфраструктуру району:

  • середні загальноосвітні школи та дитсадочки, гімназії, дитячі навчальні центри та школи-садочки, два університети – все для навчання та виховання дітей і молоді;
  • місця для прогулянок з дітьми, парки, майданчики, навчальні центри для малечі – усе, для дозвілля та розвитку Вашої малечі;
  • великий вибір магазинів  та розважальних закладів;
  • спортмайданчики, парки та сквери -усе для активного здорового відпочинку;
  • найбезпечніші у Львові вулиці, а також найвідповідальніші працівники ЖКГ;
  • зручна транспортна розв’язка – можна добратись у всі частини Львова;

Підсумуємо: Молодий та безпечний район із розвинутою інфраструктурою та відомими розважальними і торговими об’єктами.

Недоліки, що варто врахувати при виборі нерухомості

Одним із найбільших недоліків району є транспортна розв’язка, але тільки під час ремонту доріг. Також, за опитуванням мешканців району (яке проводив онлайн ресурс “Львівський Портал”), одним із недоліків на вулицях є відносно значна частина  проїжджої частини та мала ділянка із “зеленими зонами”.

Вартість нерухомості у Франківському районі

Кожен житель Львова знає, що купивши в цьому районі квартиру, він отримає затишок і зручність. Вартість нерухомості у Франківському районі коливається від 13 000 грн/м.кв. Проте ціни у цьому районі з його розбудовою поступово зростають. Вартість квартири у  Житловому Комплексі “Continent” – починається від 13000 грн. м/кв .

Разом із квартирою Ви отримаєте максимум зручностей, сучасні комунікації, зручну інфраструктуру у розвиненому мікрорайоні. Тож радимо обирати квартиру вже сьогодні.

За деталями звертайтесь у відділ продажу по вул. Наукова, 3

або за телефоном 098 45 45 777

Залишіть свій коментар

[contact-form-7 id=”32197″ title=”Contact form header_ukr”]

×

[contact-form-7 id=”33048″ title=”Contact form header_rus_copy”]

×