fbpx

Увага Важлива Інформація!

Шановні власники квартир 1 черги житлового кварталу “Continent”!
Повідомляємо Вам , що станом на 05.07.2019 року ВВЕДЕНО в експлуатацію житловий будинок, що під час будівництва позначався на генплані , як будинок № 2 ( це 4 та 5 під’їзди ) і присвоєно ПОШТОВУ адресу : вул.Трускавецька , будинок 125, с.Сокільники .

По організації передачі будинку та отримання права власності на квартири та інші нежитлові приміщення 04.07.2019 року нашою компанією були проведені збори на які з’явилось більше 80% власників( що дуже приємно), на яких обговорювався процес реєстрації права власності. Вже з 08.07.2019 року відділ продажу буде проводити реєстрацію клієнтів для огляду квартир та формуватиме подальші списки для підписання основних договорів купівлі – продажу. Очікуйте на дзвінок менеджерів.

Також звертаємось до власників квартир будинку – 1 черги будівництва житлового кварталу “Continent”, що під час будівництва позначався на генплані , як будинок № 3 ( це 1,2,3 під’їзди ) – Ваші під’їзди виділено в окремий будинок. Вже також присвоєно поштову адресу : вул.Трускавецька , 127 , с.Сокільники.

До кінця липня нами буде проведено здачу в експлуатацію Вашого будинку та в серпні розпочнеться процедура реєстрації права власності. Попередньо також будемо проводити збори власників Вашого будинку для роз’яснення та обговорення всіх подальших дій.

Просимо не брати до уваги інформацію , що не відповідає дійсності, яку намагаються поширити в соцмережах про здачу Вашого будинку до кінця року чи на наступний рік. При отриманні Сертифікату готовності до введення будинку в експлуатацію, протягом 1-2 днів Ви будете повідомлені про збори. Наперед просимо проявити відповідальність та прийти на збори власників з не меншою ніж у першого будинку явкою у 80 %.

Ми проводимо всі необхідні роботи для ЯКНАЙШВИДШОГО завершення будівництва та передачі квартир у Ваше розпорядження.

Дякуємо, всім за те, що Ви є нашими клієнтами.
Дякуємо, що допомагаєте нам своїми думками , ідеями у будівництві.
Дякуємо , що довірились нам та обрали житловий квартал «Continent».

А для тих, хто ще не знайшов свою ідеальну квартиру чекаємо на Вас у відділі продажу
📌 м. Львів, вул. Наукова 53 та Наукова,3
📲 Телефон: 098 45 45 777; 050 45 45 777
🖥️ Наш сайт: https://continent.lviv.ua/

Залишіть свій коментар

[contact-form-7 id=”32197″ title=”Contact form header_ukr”]

×

[contact-form-7 id=”33048″ title=”Contact form header_rus_copy”]

×