fbpx

❗️Квартира в новобудові ЖК “Continent”& Квартира на вторинному ринку ❗️

Купівля власного житла – процес довгий, що вимагає ретельного контролю на всіх етапах. ❗️Давайте розберемо, в яких випадках краще новобудова, а в яких – вторинне житло.

💰 Вартість. Якщо говорити про новобудову, то тут є закономірність: вартість за квадратний метр житла залежить від стадії будівництва об’єкта. На самому ранньому етапі вартість квадратного метра буде низькою, і це основний плюс первинного житла. Ціна «вторинки» завжди вища, і цю фіксовану ціну ніяк не збити.

Терміни. При придбанні вторинного житла в’їхати в нього можна відразу після укладання угоди. Але з «первинкою» так не можна.

🔎 Асортимент. Зазвичай найвдаліші квартири в новобудовах скуповують ще на стадії котловану.

📈 Можливий дохід. При інвестуванні коштів на стадії котловану власник майбутнього житла може отримати прибуток в розмірі до 30% річних. Вартість вторинного житла гарантовано рости не може, але вона змінюється в силу ринкових чинників.

💎 Юридична чистота. Купуючи нове житло, можна бути на 100% впевненим, що воно чисто з точки зору юридичної. У ньому ніхто раніше не жив, і покупець тут є новим господарем. Квартири на вторинному ринку мали господарів, іноді декількох. І часто невідомо, що це були за люди і чим вони займалися в квартирі.

🚿 Комунікації. У новобудовах завжди свіжі комунікації та інженерні системи. На вторинному ринку комунікації можуть бути зношеними і вимагати заміни.

Чекаємо на Вас у відділі продажу
📌 м. Львів, вул. Наукова 53 та Наукова,3
📲 Телефон: 098 45 45 777; 050 45 45 777
🖥 Наш сайт: https://continent.lviv.ua/

Залишіть свій коментар

[contact-form-7 id=”32197″ title=”Contact form header_ukr”]

×

[contact-form-7 id=”33048″ title=”Contact form header_rus_copy”]

×