fbpx

Ви тільки уявіть 😍

Ви купили квартиру в ЖК “Continent”, і не знаєте з чого почати робити ремонт!☝🏼 Сьогодні ми про це розкажемо:
😱 По-перше: важливо розподілити, в якій послідовності виконувати.
1️⃣ Ставимо або прибираємо перегородки, якщо необхідно. Встановлення декоративних і міжкімнатних перегородок з ГКЛ (гіпсокартону), ГВЛ (гіпсоволокнистих листів) або пазогребневих плит. Цегла, камінь – вже інша історія. Вони дають навантаження на перекриття.
2️⃣ Прокладаємо комунікації. Робимо електророзводку під всі розетки, вимикачі, освітлювальні прилади (монтувати їх бажано після чистової обробки стін), де це необхідно і на зручній висоті. Ті ж операції проробляємо з розводкою труб під мийки, пральну машину, рушникосушку і так далі.
3️⃣ Готуємо стіни, стелю під фінішну обробку, вирівнюємо. Для цього знадобляться: штукатурка, шпаклівка, шпателі, гладилка. Поверхні необхідно для початку очистити і протерти від пилу вологою ганчіркою. Рівність шарів можна перевірити за допомогою рівня.
4️⃣ Під обраний тип підлогового покриття (лінолеум, ламінат, паркет, плитка) робимо стяжку.
5️⃣ До чистової обробки можна приступати після того, як поверхні повністю висохнуть. Починати фарбувати, клеїти шпалери, класти плитку у ванній або на кухні рекомендується зі стелі, потім переходити на стіни. До фінішного декорування варто встановити сантехніку і міжкімнатні двері.
6️⃣ Після того, як буде готова чистова підлога, квартира отримає житловий вигляд. Далі – лиштви, плінтуси, карнизи, можна закуповувати меблі і кухонний гарнітур (якщо на замовлення, то краще потурбуватися заздалегідь, іноді доставку доводиться чекати кілька місяців)
📌 Слідкуйте за новинами, далі буде, і не тягніть довго з покупкою квартири 🔽

 Відділ продажу 
📌 м. Львів, вул. Наукова 3
📲 Телефон: 098 45 45 777; 050 45 45 777
📨 continent.lviv@gmail.com

Залишіть свій коментар

[contact-form-7 id=”32197″ title=”Contact form header_ukr”]

×

[contact-form-7 id=”33048″ title=”Contact form header_rus_copy”]

×