fbpx

Переїзд в нову квартиру – завжди хвилюючий момент😉

Переїзд в нову квартиру – завжди хвилюючий момент, який несе в собі багато невизначеності. Нових мешканців турбує безліч питань, так що ми вирішили допомогти вам з цим кількома порадами. 😉

▶️ Зверніться за допомогою до фахівців
Навіть якщо ви повністю впевнені в своїх силах, при переїзді в нову квартиру зайві руки не завадять. Краще заздалегідь домовитися з вантажниками і призначити дату перевезення речей, щоб не виникло непорозуміння. Найвдаліший час для переїзду – перша половина дня: на дорозі в цей час набагато менше пробок.

▶️ Сортуйте речі
Якщо плануєте з перших же днів після переїзду жити в квартирі, приготуйте приблизно п’ять коробок з найнеобхіднішими речами. Їх потрібно перевезти в першу чергу. Для розрізнення коробок між собою використовуйте різнокольоровий скотч.

▶️ Проявіть творчі здібності
Новим мешканцям часто радять дотримуватися тисячі правил з облаштування квартири: фен-шуй, зонування простору і багато іншого. Ми ж рекомендуємо довіритися собі і своїм смакам. Переїзд в нову квартиру дає можливість проявити творчі здібності. Підберіть меблі, які зручні, і якими вам дійсно буде приємно користуватися кожен день.

▶️ Влаштуйте новосілля
Переїзд в нову квартиру – справа не тільки відповідальна, але і весела. Щоб запам’ятати цю важливу подію надовго, ми радимо влаштувати новосілля. Не обов’язково чекати завершення ремонту, можна влаштувати вечірку і в квартирі, де поки відсутні меблі. Внесіть нотку оригінальності.

Найголовніше, пам’ятайте, що вам повинно бути добре в квартирі, вона повинна відчуватися домівкою для вас і ваших близьких, і тільки ви знаєте, як втілити в життя всі задуми найкращим чином.❤️

Насолоджуйтеся справжнім комфортом в квартирі в ЖК «Continent»🤗

✅ Чекаємо на Вас у відділі продажу ✅
📌 м. Львів, вул. Наукова 53 та Наукова,3
📲 Телефон: 098 45 45 777; 050 45 45 777
🖥 Наш сайт: https://continent.lviv.ua/

Залишіть свій коментар

[contact-form-7 id=”32197″ title=”Contact form header_ukr”]

×

[contact-form-7 id=”33048″ title=”Contact form header_rus_copy”]

×