fbpx

Спальня – ідеальне місце для приведення думок в порядок😊

Спальня – ідеальне місце для приведення думок в порядок, повноцінного відпочинку та усамітнення.😊 Наші поради допоможуть зробити вашу спальню саме такою. 😎

🔺 Колірна гамма. Найчастіше для оформлення спальні вибираються світлі пастельні відтінки, які сприяють розслабленню і спокою. Легкі повітряні тони здатні зробити ваш відпочинок ще більш приємним, комфортним, а також створити в кімнаті безтурботну атмосферу.

🔺 Натуральне дерево. Присутність цього матеріалу неодмінно додасть вашій спальні теплоти і затишку. Неважливо, що це буде: ціла стіна, поліна біля каміну, предмети меблів або якісь невеликі аксесуари – в будь-якому випадку в кімнаті створиться домашня атмосфера.

🔺 Мінімалізм. У спальні ми шукаємо тишу і спокій, тому не потрібно захаращувати її великою кількістю предметів, це стосується як меблів, так і дрібних деталей у вигляді статуеток, вазочок, фотографій та інших милих серцю дрібниць.

🔺 Постільна білизна. Третину життя ми проводимо в ліжку, так що не скупіться на покупку якісної постільної білизни з льону або бавовни. Тоді ваш сон буде повноцінним, а спальня, завдяки цим натуральним матеріалам, стане ще більш ніжною і приємною.

🔺 Акцентна стіна. Акцентна стіна за узголів’ям ліжка – безпрограшний варіант, якщо вам захотілося зробити своє місце для сну ефективним і неординарним. Пом’якшити атмосферу допоможуть рослинні і квіткові орнаменти, завдяки ним спальня стане легшою і душевною.

Детальніше у відділі продажу, або за телефонами:
📌 м. Львів, вул. Наукова 53 та Наукова,3
📲 Телефон: 098 45 45 777; 050 45 45 777
🖥 Наш сайт: https://continent.lviv.ua

Залишіть свій коментар

[contact-form-7 id=”32197″ title=”Contact form header_ukr”]

×

[contact-form-7 id=”33048″ title=”Contact form header_rus_copy”]

×