fbpx

🤔 Як заощадити на комунальних послугах в умовах карантину ❓

🤔 Як заощадити на комунальних послугах в умовах карантину

👇🏼 Сьогодні розкажемо вам, як легко економити на рахунках і не переплачувати за воду і електрику.

💡 Вимикайте світло, коли виходите з кімнати. Якщо ви один раз забудете вимкнути світло на ніч, це не сильно вдарить по бюджету. Головне – не перетворювати це в звичку.
🔌 Вимикайте від мережі прилади, якими ви зараз не користуєтеся. Телевізори, принтери і комп’ютери навіть у вимкненому стані працюють в режимі stand by – очікують наступного включення. А значить, витрачають додаткову електроенергію.
🔋 Не вмикайте посудомийну і пральну машини або сушилку, якщо вони не заповнені. Зазвичай такі прилади споживають найбільше електроенергії. Краще накопичити і один раз випрати всю білизну, ніж включати машинку кілька разів через пару речей. Тільки не забивайте її повністю: щоб білизна добре випрати, заповніть машинку на 70-80%.
🧺 Періть при 30 градусах. Пральні порошки справляються з забрудненнями і в холодній воді. До того ж під час прання при 30 градусах машинка споживає в чотири рази менше енергії, ніж при 60.
🧊 Не залишайте морозилку порожньою. У порожній морозильній камері енергія витрачається з подвоєною силою, тому простір краще заповнити продуктами.
🚰 Полагодьте крани, які підтікають. З капає крана витікає приблизно 20 літрів води на добу
🚿 Не залишайте воду включеною постійно. Наприклад, вимикайте воду, коли чистите зуби. Уявіть, скільки води витікає з крана просто так за півтори хвилини.

⁉️ Які з названих порад вже застосовуєте в житті?

Чекаємо на Вас у відділі продажу
📌 м. Львів, вул. Наукова 53 та Наукова,3
📲 Телефон: 098 45 45 777; 050 45 45 777
🖥 Наш сайт: https://continent.lviv.ua

Залишіть свій коментар

[contact-form-7 id=”32197″ title=”Contact form header_ukr”]

×

[contact-form-7 id=”33048″ title=”Contact form header_rus_copy”]

×