fbpx

Основа підлог в ЖК “Continent” – це цементно-піщана стяжка ✅

Основа підлог в ЖК “Continent” – це цементно-піщана стяжка

Будь-яке підлогове покриття, або система «тепла підлога» встановляться легко і без проблем. Стиль Вашої квартири в Ваших руках, а про комфорт подбає Continent 😎

Сьогодні є досить багато покриттів для підлоги. Ось найпопулярніші серед них:

🔸 Ламінат. Відрізняється міцністю і різноманітністю фактур. Використовується в будинках, офісах, квартирах. Покриття не рекомендується укладати в приміщеннях з підвищеною вологістю.
🔸 Паркет і дошка. Самий естетичний варіант. Відрізняється прекрасними експлуатаційними властивостями, має привабливий зовнішній вигляд. Складається з декількох шарів. Матеріал не “боїться” деформації, але дуже вимогливий до площини підлоги.
🔸 Ковролін і лінолеум. Хороше рішення для промислових приміщень. Ці матеріали можуть бути абсолютно різними за складом, та укладаються вони за однаковою технологією. Можуть бути виготовлені, як з натуральних матеріалів, так і з синтетики.
🔸 Вінілова плитка. Сучасний варіант, тільки набирає популярність. Досить вигідне рішення, так як за такою підлогою просто та легко доглядати і неважко монтувати.

При виборі завжди звертайте увагу на інструкцію до конкретної підлоги. Зазвичай там вказуються оптимальні умови для її монтажу, а також інша корисна інформація, що допоможе в процесі ремонту;

ЖК “Continent” – ваша фортеця і впевненість у завтрашньому дні 😉

Чекаємо на Вас у відділі продажу
📌 м. Львів, вул. Наукова 53 та Наукова,3
📲 Телефон: 098 45 45 777; 050 45 45 777
🖥 Наш сайт: https://continent.lviv.ua/

Залишіть свій коментар

[contact-form-7 id=”32197″ title=”Contact form header_ukr”]

×

[contact-form-7 id=”33048″ title=”Contact form header_rus_copy”]

×