fbpx

Штори є важливим елементом інтер’єру. ☀️

Штори є важливим елементом інтер’єру. ☀️ Вони виконують і цілком практичну функцію – захист від сонячного світла і сторонніх поглядів ззовні, і естетичну. Часто штори стають одним з акцентів в інтер’єрі за рахунок свого колірного рішення, фактури або конструкції. В інших же випадках вони гармонійно вписуються в загальний стиль оформлення кімнати, підкреслюючи його.🤔

💥В новому сезоні присутня тенденція до мінімалізму, відмови від помпезності і складних конструкцій, якщо, звичайно, це не мається на увазі стилем інтер’єру. Перевага віддається лаконічним, досить витриманим фіранкам без великої кількості декору, драпіровок і рюшів.

Все повинно бути гранично просто.

💥На піку моди знаходяться римські, японські і скандинавські штори. Створити романтичну атмосферу в стилі прованс допоможуть австрійські і французькі штори.

Що стосується матеріалу модних штор 2020 року, то варіацій дизайнери пропонують безліч. Ви можете знайти і важкі масивні тканини, і легкі, практично невагомі. Керуватися при виборі слід стилем кімнати, а також її розташуванням і ступенем освітленості.

ЖК “Continent” – ваша фортеця і впевненість у завтрашньому дні 😉

Чекаємо на Вас у відділі продажу
📌 м. Львів, вул. Наукова 53 та Наукова,3
📲 Телефон: 098 45 45 777; 050 45 45 777
🖥 Наш сайт: https://continent.lviv.ua

Залишіть свій коментар

[contact-form-7 id=”32197″ title=”Contact form header_ukr”]

×

[contact-form-7 id=”33048″ title=”Contact form header_rus_copy”]

×