fbpx

Акція! Отримайте знижку до – 30% на нерухомість у ЖК “КОНТИНЕНТ”

Акційні знижки на:
✅ Квартири до – 15% (до 277 000 грн)
✅ Комерційні приміщення до -30% (до 720 000 грн)
✅ Паркінги до -7% (до 26 500 грн)
✅ Комори до -20% (до 25 000 грн)

Умови акційної пропозиції
“КУПУЙ КВАРТИРУ В CONTINENT ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ У МОМЕНТ”

1. Придбайте вигідно квартиру у ЖК “КОНТИНЕНТ” зі знижкою до 15% від загальної вартості .
2. Придбайте квартиру у ЖК “КОНТИНЕНТ” та отримайте право скористатись знижкою від 5% до 30% на комерційні приміщення, підземні паркінги, комори, комори в паркінгу, підвали.
Знижка на визначені підземні паркінги, комори, підвали діє лише при умові придбання квартири.
3. Перелік приміщень, що беруть участь в акції є обмеженим та вичерпним.
Перелік визначений забудовником відповідно до черг будівництва. На інші квартири та нежитлову нерухомість, що не перебувають у акційному переліку знижки не надаються.
4. Скористатись знижкою на нежитлову нерухомість (комори, паркінги, підвали) можливо у випадку придбання квартири з оплатою першого внеску від 70 до 100% вартості протягом 3 днів з моменту підписання договору.
5. Комерційні приміщення , що визначені, як акційні можуть бути придбані у термін дії акції з першим внеском від 70% вартості окремо без придбання квартири та розтермінуванням залишку до 6 місяців.
6. Комори, паркінги, що визначені згідно акційного переліку можуть бути придбані при умові оплати не менше 50 % з розтермінуванням залишку до 6 місяців
7. Бронювання квартири у період акції здійснюється на 1 день ( замість 3-5 днів звичайного бронювання )
8. Придбання зданої в експлуатацію квартири передбачає доступ та користування квартирою з моменту повної оплати та реєстрації права власності на клієнта.
9. Умови даної акції не можуть бути поєднані з іншими знижками.
10. Акція може бути зупинена достроково або продовжена забудовником на свій розсуд без пояснення причин.
12. Перелік наявного нерухомого майна, що підлягає до продажу за умовами акції необхідно уточнювати у менеджерів відділу продажу.
13. Придбання квартири на даних умовах є пропозицією та правом забудовника, не є обов’язком забудовника. До моменту підписання договору забудовник вправі відмовити потенційному клієнту щодо продажу нерухомості без пояснення причин.
14. Об’єкти нерухомості , що пропонуються до продажу на акційних умовах знаходяться у зданих будинках по вул.Трускавецькій № 123 ; 125 ; 127 та в будинках , що вводитимуться в експлуатацію та на генплані позначені № 4 та № 6 . Об’єкти нерухомоті, що знаходяться в будинках, що на генплані позначено № 5;7;8 участі в акції не беруть і не можуть бути продані за акційною вартістю.
15. Термін дії з 05.03.2021 до 20.03.2021року

Залишіть свій коментар

[contact-form-7 id=”32197″ title=”Contact form header_ukr”]

×

[contact-form-7 id=”33048″ title=”Contact form header_rus_copy”]

×